>> Firma Profili

 

Firmamız; Uzun yıllardır plastik yol dubaları ile plastik kilitli taş imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Plastik Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız, değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Müşterilerimizin Ürün taleplerine, ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Plastik yol dubalarını sokakta gezerken görmemiz mümkündür. Yollarda, caddelerde, parklarda ve işyeri önlerinde, parklarda plastik yol dubaları hep karşımıza çıkar. Bazen plastik yol dubasına arabamızla çarparız. Veee...Eyvah araba gitti. Diye indiğimizde çarptığımız yol dubasının plastik olduğunu ve arabaya hiç bir zarar vermediğini görür seviniriz. .

Plastik kilitli taşlar, gerçek kilitli taşların ebatındadır. Solma yapmaz. Pek çok renk çeşidi vardır. Kilitli taş içine led konulup, geceleyin rengarenk parlaması sağlanır. Ledli plastik kilitli taş üretimimiz mevcuttur.

plastik kilitli taş, led ışıklı plastik kilitli taş, Plastik yol dubası, plastik duba, plastik yol dikmesi, plastik park dubası, plastik trafik duba fiyatları, yol dubası fiyatları, yol dubası fiyatları,plastik duba fiyatları,trafik duba fiyatları,park dubaları